„Со преголем респект влеговме во мечот. Првото полувреме го одигравме плашливо, но на полувреме се договоривме дека немаме што да загубиме и второто полувреме ...
сите 29 | | | веќе видена

Настапи во второто полувреме и својата минутажа веднаш ја искористи на најдобар можен начин за прва радост во ова ново УЕФА натпреварување. „Заедно во победи и ...
сите 73 | | | веќе видена

next