Репортер

Пере и „Нокаут“ најавија дека влегуваат во студио за да го довршат материјалот за новиот албум. Ова е четври албум на бендот, а тие веќе го најавија со новата ...
сите 10 | | | веќе видена

Продуцентската куќа ХБО објави сцена од новата сезона од серијата „Игра на тронови“, неполни четири месеци пред премиерата на последната, осма сезона. Видеото ...
сите 23 | | | веќе видена

Фолк-пејачот Ефто Пупиноски им се налути на охриѓани, па на фејсбук-профил напиша статус за нив. Тој се лути оти и покрај големиот хит „Лихнида кајче ...
сите 2 | | | веќе видена

Братот на српскиот глумец Милош Биковиќ, игуменот Михаило, неодамна откри дека раѓањето на неговиот помал брат го натерало да се замонаши. Михаило, кој е 16 ...
сите 2 | | | веќе видена

Цеца Ражњатовиќ се причест како и секоја година на полноќ по божикната литургија, облечена во бело со шамија на главата. Фотографиите што се појавија во ...
сите 18 | | | веќе видена

next