Репортер

Поп-пејачката Елена Ристеска снима песна со популарниот музичар Дуке Бојаџиев. Таа се пофали дека е во неговото студио во Њујорк и дека заедно работат на нешто ...
сите 2 | | | веќе видена

Македонската еротска комедија „Мејкинг оф“ доби награда за најдобра режија „Златна роза“ во Бугарија. Наградата „Златна роза“ режисерот Кузма Кузмановски за ...
сите 43 | | | веќе видена

Холивудската актерка Мелиса Томпсон објави видео од најмоќниот холивудски продуцент Харви Вајнстин, на кое се гледа како тој се однесува на деловна средба со ...
сите 11 | | | веќе видена

Стилистите ја препорачуваат витканата боб-фризура како најхит за оваа сезона. „Ако сакате да сте ин, времето за промени е сега, пред студените денови“, велат ...
сите 11 | | | веќе видена

next