Деветгодишниот син на Миранда Кер штеди пари за кола

2 копии

Поранешната манекенка Карла Белучи одбива да ги едуцира своите деца дома за време на карантинот, тврдејќи дека за нив е покорисно да се занимаваат со ...
| | веќе видена | слични

Поранешната асистентка на осудениот сексуален престапник, Харви Вајнштајн, Ровена Чиу, открила детали од договорот за тајност што го потпушала со холивудскиот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ровена Чиу повеќе не се плаши од Харви Вајнстин и неговите поданици. Поранешната асистентка реши јавно да дискутира за наводната опседнатост со секс на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Олабавувањето на мерките направено под влијание на политика, а со цел да се делат пакети под превезот дека тоа е за социјално загрозени луѓе резултира со голем ...
сите 1040 | | | веќе видена

Во однос на состојбата со пациентите во инфективните оддели и болниците ширум државата, министерот венко Филипче на денешната прес конференција истакна дека на ...
сите 587 | | | веќе видена

И додека на некои раскрсници полицијата ги проверува дозволите за движење, на друга раскрсница во време на целосен карантин, се бараше по некој денар за леб! ...
сите 232 | | | веќе видена

Повикот на џихад во Велес не ви пречеше, а легитимниот повик на митрополитот Агатангел ќе го казнувате. Срам да ви е, порача денеска свештеникот Оливер ...
сите 71 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Деветгодишниот син на Миранда Кер штеди пари за кола

Од:
До кого (е-маил):
Порака: