Таеквондо ИТФ Македонија под водство на претседателот Марјанчо Лазаревски црн појас V дан , поранешен светски вицешампион , од 01-08 април 2019 ќе Таеквондо ...
сите 34 | | | веќе видена

Иако премерот Заев после средбата со претставниците на „Совест“ најави стопирање на градежните работи на Алипашината џамија, оградување на просторот со жолта ...
сите 27 | | | веќе видена

next