Caviar, компанијата која ја произведе специјалната Pokemon Go верзија на iPhone 6s и уште многу други екслузивни уреди, додаде уште еден член на својата ...
сите 9 | | | веќе видена

Тукушто беше откриена цената на LG G7 ThinQ во Кореја, заедно со официјалниот датум на претставување... Според информациите, претпродажбата на новиот смартфон ...
сите 15 | | | веќе видена

Промоцијата важи од 01.05. до 30.06.2018 година и се однесува на “UHD“ и “QLED“ моделите на телевизори од 2017 и 2018 година (серии “М“ (“M“) и “Н“ (“N“))!. Во ...
сите 4 | | | веќе видена

Повторно се појавија нови фотографии од Nokia X6 - овој пат станува збор за промотивен постер кој го открива неговиот дизајн... И покрај претходните гласини ...
сите 32 | | | веќе видена

Nokia X е првиот смартфон на HMD Global за оваа година кој ќе доаѓа со дисплеј сличен на iPhone X. Уредот официјално беше најавен минатата недела, но неговата ...
сите 27 | | | веќе видена

next