На 5 јули, Asus официјално го најави својот нов смартфон, ZenFone Max (M1). Да погледнеме што нуди:. Предности: Голема батерија од 4000mAh Негативно: Малку RAM ...
сите 30 | | | веќе видена

По најавувањето на GPU Turbo минатиот месец, Huawei изјави дека новата и напредна технологија ќе ја видиме во низа нови уреди ова лето. Сега, брендот во ...
сите 12 | | | веќе видена

next