Nokia X е првиот смартфон на HMD Global за оваа година кој ќе доаѓа со дисплеј сличен на iPhone X. Уредот официјално беше најавен минатата недела, но неговата ...
сите 27 | | | веќе видена

Не само што G7 ThinQ е најнапредниот и најновиот телефон на компанијата, туку е и седмиот уред во една од најуспешните линии на LG. Но, како LG дојде до таму ...
сите 6 | | | веќе видена

Instagram во последно време воведува многу нови функции, а сега најави и видео повици и редизајнирање на страницата за пребарување, односно, откривање на нови ...
сите 20 | | | веќе видена

После месеци со шпекулации, LG G7 ThinQ конечно беше официјално претставен и да - доаѓа со дуален систем камери, стаклен и метален дизајн, и уште неколку ...
сите 31 | | | веќе видена

Samsung Electronics официјално ги претстави Галакси А6 (Galaxy A6) и Галакси А6+ (Galaxy A6+) - паметни телефони кои ги комбинираат секојдневната практичност и ...
сите 2 | | | веќе видена

Иако претставувањето на Samsung Galaxy Tab S4 таблетот го очекувавме на Mobile World Congress 2018 настанот, очигледно, тоа не се случи. Конечно, уредот беше ...
сите 30 | | | веќе видена

next