Instagram во последно време воведува многу нови функции, а сега најави и видео повици и редизајнирање на страницата за пребарување, односно, откривање на нови ...
сите 20 | | | веќе видена

После месеци со шпекулации, LG G7 ThinQ конечно беше официјално претставен и да - доаѓа со дуален систем камери, стаклен и метален дизајн, и уште неколку ...
сите 31 | | | веќе видена

Samsung Electronics официјално ги претстави Галакси А6 (Galaxy A6) и Галакси А6+ (Galaxy A6+) - паметни телефони кои ги комбинираат секојдневната практичност и ...
сите 2 | | | веќе видена

Иако претставувањето на Samsung Galaxy Tab S4 таблетот го очекувавме на Mobile World Congress 2018 настанот, очигледно, тоа не се случи. Конечно, уредот беше ...
сите 30 | | | веќе видена

Nokia сака да се врати на врвот на телефонската индустрија, а планот на оваа компанија предвидува освојување на најважните континенти. Прв на листата е Азија, ...
сите 5 | | | веќе видена

Изгледа дека OnePlus 6 ќе биде најскапиот смартфон на компанијата досега... Изворот ја сподели цената и на минатогодишниот OnePlus 5, неколку дена пред ...
сите 12 | | | веќе видена

Наместо да дојде до подобрување на состојбата со лиценците во PES серијалот, се случи најлошото - играта остана без лиценца од УЕФА.. Во изминативе 10 години, ...
сите 47 | | | веќе видена

next