Покрај истражувачките центри во Кореја и САД, Самсунгќе има пет центри за вештачка интелигенција ширум светот посветени на истражување на целосниот потенцијал ...
сите 6 | | | веќе видена

Оние кои сакаат видеоигри можат да се забавуваат возејќи го Tesla Roadster автомобилот помеѓу астероидите во вселената.. Станува збор за ретро видеоигра која ...
сите 2 | | | веќе видена

Во светот на смартфоните, само неколку имиња успеваат да останат релевантни и иновативни и по многу години постоење, а LG е дефинитивно едно од нив. Доколку ...
сите 63 | | | веќе видена

next