ROG телефонот на Asus ветува нов и уникатен пристап кон гејмањето. Да погледнеме што точно нуди:. Во кутијата: Asus ROG Phone Aeroactive Cooler додаток Полнач ...
сите 17 | | | веќе видена

Селена Гомез самошто ја изгуби титулата за која всушност никогаш и не беше заинтересирана... Пејачката премина од прво на второ место како најследена личност ...
сите 4 | | | веќе видена

Според новите информации, Apple навистина планира да ја промени конструкцијата на iPhone моделите кои планира да ги претстави оваа година... На почетокот, ...
сите 14 | | | веќе видена

Покрај Mate 20 Pro, обичната верзија можеби и не доби толку внимание, но без сомнение станува збор за еднакво моќен уред со голема батерија и елегантен ...
сите 5 | | | веќе видена

next