Иако Galaxy Tab A2 XL е таблет од средната класа во споредба со Galaxy Tab S4, уредите најверојатно ќе бидат исто популарни и со слична продажба. Сега за сега, ...
сите 31 | | | веќе видена

Додека веќе е потврдено дека Note 9 пристигнува на 9 август, Samsung сеуште ги нема потврдено плановите за новите таблети кои планира да ги претстави... Според ...
сите 28 | | | веќе видена

Кога ги гледаме смартфоните денес, импресивно е како компаниите успеваат да вметнат толку многу во толку тенки тела. Порано, телефоните доаѓаат со дебели тела ...
сите 6 | | | веќе видена

next