Конечно беше потврдено постоењето на новиот нискобуџетен телефон на Samsung, заедно со дел од неговите спецификации. Ова е Galaxy J6:. Galaxy J6 ќе доаѓа со ...
сите 19 | | | веќе видена

Доколку мислите дека сте безбедни бидејќи немате Facebook профил, се лажете.... За време на неговото сведочење пред Комитетот, ко-основачот и извршниот ...
сите 34 | | | веќе видена

Основачот и директорот на компанијата Facebook, Марк Закерберг, оваа седмица беше на дводневно и повеќечасовно испитување пред американскиот Конгрес и во текот ...
сите 42 | | | веќе видена

next