Веќе поминаа речиси 3 месеци откако беше најавен Essential Phone, но уредот сеуште не може да се купи. За среќа, работите ќе се променат наскоро... Според ...
сите 4 | | | веќе видена

„Проба да ја рестартираш машината?” Ова се петте збора кои вашиот трпелив колега од техничка поддршка секогаш кога ќе го викнете да ви го поправи заглупениот ...
сите 10 | | | веќе видена

Конечно, официјално беше претставен Nokia 8 со Snapdragon 835, дуален систем камери и Zeiss леќи. Бидејќи ги знаеме речиси сите негови спецификации, останува ...
сите 4 | | | веќе видена

Деновиве, се појавија првите фотографии од Huawei Mate 10, заедно со дел од неговите спецификации. Да погледнеме што не очекува:. Уредот доаѓа со огромен, 6.1 ...
сите 23 | | | веќе видена

Apple дефинитивно додаде неколку промени во своите нови iPhone модели. Иако iPhone 7s единиците изгледаат речиси исто, уредот кој сите го чекаме со нетрпение, ...
сите 10 | | | веќе видена

Покрај фактот дека станува збор за многу едноставен систем, компанијата „Apple“ ги игнорора молбите да ја овозможи опцијата AML што ќе им даде чувство на ...
сите 5 | | | веќе видена

Војната со зборови што ја водат САД и Северна Кореја ги чинеше Џеф Безос, Марк Закерберг и Бил Гејтс 4,5 милијарди долари откако паднаа акциите поради ...
сите 36 | | | веќе видена

next