. Основачот на Хуавеи, Рен Женгфеи, предложи компанијата да премине на софтвер во интерно меморандум, стекнат од Ројтерс. Според него, тимот мора да се „осмели ...
сите 13 | | | веќе видена

Во изминатиот период се појавуваа неколку фотографии од можниот дизајн на iPhone 13 Pro, но сега имаме јасен увид во неговиот „финален” изглед.. iPhone 13 Pro ...
сите 5 | | | веќе видена

iPhone 13 годинава треба да пристигне значително порано, а почнуваат да протекуваат и информации кои откриваат што можеме да очекуваме во поглед на неговите ...
сите 28 | | | веќе видена

next