Поради големата конкуренција на пазарот, Samsung потврди дека ќе започне да ги нуди своите нови уреди од средната класа со нови помоќни функции. Првиот таков ...
сите 52 | | | веќе видена

Ако нема некој во близина да ви направи совршена фотка, не ви останува ништо друго освен да поработите на вашите вештини за правење селфи. Сега, може и да ...
сите 2 | | | веќе видена

next