Иако очекуваме Huawei да го донесе Honor 10 Lite и на други пазари наскоро, компанијата најверојатно ќе се потпира на продажбата на кинескиот пазар пред сè ...
сите 12 | | | веќе видена

Гејмерите би рекле дека 2018 година беше најдобрата година за видеоигри на сите времиња, а имаат и докази да го поткрепат ова тврдење, земајќи предвид дека ...
сите 6 | | | веќе видена

next