Snapchat ги сподели статистичките податоци за популарноста на апликацијата и работите не изгледаат баш најдобро за компанијата... Според најновите податоци, ...
сите 2 | | | веќе видена

Со Самсунг ДеЕИкс, долготрајна батерија и подобрено “С“ пенкало, Galaxy Tab S4ја олеснува продуктивноста и овозможува неверојатна забава – во секое време, каде ...
сите 57 | | | веќе видена

И покрај тоа што HTC нема среќа со продажбата на смартфони, компанијата продолжува постојано да претставува нови смартфони од средната класа. Следен таков уред ...
сите 24 | | | веќе видена

next