Resident Evil 2 пристигна, а според првите оценки на играчите, римејкот на една од најдобрите хорор игри е одличен - Metacritic оценката за Xbox One играта е ...
сите 3 | | | веќе видена

Покрај спецификациите, деновиве се појавија и фотографии од изгледот на новиот уред на LG, G8 ThinQ. Да погледнеме што не очекува:. Notch и две предни камери ...
сите 56 | | | веќе видена

Почетокот на „гејмерската година“ започна на 24 јануари, кога се појавија неколку свежи наслови од популарните франшизи, но најголемите возбудувања се ...
сите 6 | | | веќе видена

next