PlayStation 4 и натаму е многу популарен, а на YouTube каналот Gameranx се објавени топ 20 нови игри за 2021 година.. Погледнете го видеото. Извор: kajgana.com
сите 3 | | | веќе видена

Иако на воведувањето на 5G технологијата во земјите од Источна Европа често се гледа преку призмата на геополитичка лојалност, технологијата може да направи ...
сите 33 | | | веќе видена

Компанијата Sony почна развој на следната генерација VR систем за PlayStation 5 конзолата, а потпретседателот Хидеаки Нишино откри неколку детали за тоа.. ...
сите 6 | | | веќе видена

Паметните градови, користејќи голем број сензори, софтвер и со помош на вештачка интелигенција, би требало да им го олеснат животот на жителите. Сепак, не ...
сите 8 | | | веќе видена

Зарем не го мразите чувството кога сте потиштени и навистина не знаете што да слушате?. Целото досадно прелистување и пребарување песна за смирување на вашето ...
| | веќе видена

. Huawei Digital QuickODN (DQ ODN) неодамна ја доби првата TÜV SÜD сертификациска ознака за производи од оптичката дистрибутивна мрежа. Сертификатот укажува на ...
сите 15 | | | веќе видена

next