Градејќи врз основа на своите длабоки корени во регионот, Apple додава нов објект во Минхен за да се фокусира на 5G и идните безжични технологии.. Apple ќе го ...
сите 4 | | | веќе видена

Facebook наскоро ќе укине една од опциите кои беа многу корисни за време на пандемијата.. Станува збор за опцијата за заедничко гледање видеа која ќе биде ...
сите 2 | | | веќе видена

Брендот на Xiaomi, Poco претстави два нови смартфони – X3 Pro и F3.. Poco X3 Pro е идентичен како минатогодишниот модел Poco X3 NFC, но има нов процесор. Доби ...
сите 36 | | | веќе видена

OnePlus отсекогаш уживал во обемни играчки кампањи за своите претстојни лансирања на производи, но овој пат дефинитивно се надмина себеси, како подготовка за ...
сите 37 | | | веќе видена

next