Иако Meizu 15 серијата беше претставена пред само неколку месеци, во април, компанијата веќе работи на производство на нивните следбеници, познати како Meizu ...
сите 35 | | | веќе видена

Дизајнот на целосен дисплеј поттикна голема дебата кај верните смартфон фанови - на некои им се допаѓа, а други неможат да го поднесат. Затоа, решивме да ја ...
сите 22 | | | веќе видена

Pixel 3 XL е еден од најочекуваните смартфони за втората половина од оваа година, кој треба да биде најавен во октомври. Токму поради тоа, постојано се ...
сите 11 | | | веќе видена

next