Што се може да научите од Galaxy Z Flip при користење на уредот цел ден?. Според голем дел од фановите, Galaxy Z Flip е првиот смартфон на преклопување на ...
сите 7 | | | веќе видена

Четири месеци откако беше претставена Pixel 4 серијата, Google веќе ги подготвува следните, Pixel 5 уреди кои ќе бидат нивни следбеници.... Pixel 5 серијата ...
сите 28 | | | веќе видена

Motorola нема претставено премиум флегшип уред веќе неколку години. Но, во декември, компанијата најави дека оваа година планира да го промени тоа:. Сега за ...
сите 28 | | | веќе видена

Instagram тестира нова опција која најверојатно ќе им биде од голема корист на корисниците.... Instagram има добри вести за корисниците на кои им недостига ...
сите 5 | | | веќе видена

next