Во овој месец следната година, Samsung ќе ги претстави новите Galaxy S30 модели. Ова се првите карактеристики кои ги очекуваме од нив:. Исто како и оваа ...
сите 26 | | | веќе видена

Apple планира да ги претстави своите нискобуџетски iPhone модели во првата половина од годината. Меѓу нив е и следбеникот на фаворитот меѓу фановите - iPhone ...
сите 22 | | | веќе видена

Што се може да научите од Galaxy Z Flip при користење на уредот цел ден?. Според голем дел од фановите, Galaxy Z Flip е првиот смартфон на преклопување на ...
сите 7 | | | веќе видена

next