Во новиот извештај на компанијата McAfee за сајбер безбедност се наведува дека група севернокорејски хакери активно хакираат американски компании и критична ...
сите 75 | | | веќе видена

Huawei Mate X паметниот 5G телефон ја освои наградата на GSMA „Најдобро поврзан мобилен уред на Светскиот мобилен конгрес во Барселона 2019 година“... Ваквиот ...
сите 14 | | | веќе видена

next