Во светот на смартфоните, само неколку имиња успеваат да останат релевантни и иновативни и по многу години постоење, а LG е дефинитивно едно од нив. Доколку ...
сите 63 | | | веќе видена

Компанијата Apple има за цел да воведе нова функција, која ќе им овозможи на корисниците на iPhone да ја отклучуваат вратата од домот и автомобилот со помош на ...
сите 24 | | | веќе видена

next