Михал Весолек, талентираниот аматер од Полска, беше прогласен за добитник на Grand Prize и добитник на наградата "Најдобар во категоријата", за категоријата ...
сите 7 | | | веќе видена

Samsung освои 49 награди за дизајн на интернационалната манифестација, меѓу кои и една златна, шест сребрени и две бронзени награди. До сега, ова е рекорден ...
сите 18 | | | веќе видена

Иако серијата на уреди од средна класа на Sony не е многу популарна, оваа година ги добивме Xperia XA2 и XA2 Ultra, два смартфони кои беа добро прифатени од ...
сите 24 | | | веќе видена

next