Да погледнеме како изгледа отпакувањето на новиот буџетски смартфон на Samsung и дали навистина вреди за парите:. Galaxy A6+ е најновиот буџетски смартфон на ...
сите 40 | | | веќе видена

Прв пат најавен во февруари, ZenFone 5Z е најнапредниот телефон на Asus досега и, нормално, нема да биде евтин. Но, колку мислите дека ќе биде неговата цена во ...
сите 38 | | | веќе видена

Како што се приближуваме кон IFA 2018, се повеќе детали се појавуваат за ненајавените уреди кои треба да бидат претставени за време на настанот... Овој пат, ...
сите 22 | | | веќе видена

Да погледнеме како изгледа отпакувањето на Zenfone 5Q!. Во кутијата се наоѓа: Asus Zenfone 5Q Полнач Упатство Слушалки Гаранција Како мало потсетување, уредот ...
сите 30 | | | веќе видена

next