Селена Гомез самошто ја изгуби титулата за која всушност никогаш и не беше заинтересирана... Пејачката премина од прво на второ место како најследена личност ...
сите 4 | | | веќе видена

Според новите информации, Apple навистина планира да ја промени конструкцијата на iPhone моделите кои планира да ги претстави оваа година... На почетокот, ...
сите 14 | | | веќе видена

Покрај Mate 20 Pro, обичната верзија можеби и не доби толку внимание, но без сомнение станува збор за еднакво моќен уред со голема батерија и елегантен ...
сите 5 | | | веќе видена

Смартфоните се корисна, но многу ранлива технологија и затоа треба да бидете многу внимателни како ги користите. Доколку правите некоја мала работа која не му ...
сите 2 | | | веќе видена

Играта која некои многу ја сакаа, некои ја мразеа и не ја играа, а некои ја мразеа и ја играа, повторно е хит.. Колекцијата на Microsoft Windows 95 игрици ќе ...
сите 3 | | | веќе видена

next