По голем број гласини околу Mi Pad 4, Xiaomi конечно официјално потврди кога ќе биде најавен новиот таблет, заедно со уште неколку детали за него... ...
сите 66 | | | веќе видена

Компанијата Самсунг Електроникс ги најави новите изданија на Галакси С9 и Галакси С9+ паметните телефони, во нијанса на Златно Изгрејсонце... “ Луѓето сакаат ...
сите 2 | | | веќе видена

Американската технолошка компанија IBM го тестираше својот компјутер во дебата против двајца луѓе говорници, во првата јавна демонстрација за технологијата на ...
сите 10 | | | веќе видена

Со започнатата претпродажба и започнување на официјалната продажба при крајот на месецот, време е да видиме како изгледа отпакувањето на BlackBerry KEY2:. ...
сите 5 | | | веќе видена

next