Оригиналниот Xiaomi Black Shark беше претставен на почетокот од годината како поевтина алтернатива на Razor Phone. Сега, откако се појави Razer Phone 2, ...
сите 13 | | | веќе видена

Без сомнеж, Huawei Mate 20 Pro ќе биде еден од најмоќните телефони кои ќе бидат претставени оваа година. Но, со моќните спецификации доаѓаат и високи цени... ...
сите 40 | | | веќе видена

Социjалната мрежа Google+ ќе биде ставена вон функција, откако во март беше откриена аномалија што можеби ги изложила на опасност личните податоци на скоро ...
сите 25 | | | веќе видена

next