Емитер

Иако вградена, опцијата автопилот засега ќе остане исклучена во возилата Tesla. Причина – производителот на овој престижен електромобил сè уште нема добиено ...
сите 8 | | | веќе видена

Симболот на италијанскиот стил и производство низ целиот свет, безвременскиот FIAT 500, продолжува да импресионира. Во единаесеттата година од своето постоење ...
сите 4 | | | веќе видена

next