Екслкузивно за територијата на Македонија, Телевизија 24 ги обезбеди телевизиските права за пренос на трките во Формула 1, иако најбрзиот тркачки циркус веќе ...
сите 6 | | | веќе видена

Идејата на братот и сестричката Даниел и Лара Крон од Германија може навистина да придонесе да се заштедат милијарди литри вода годишно. Всушност, наместо да ...
сите 13 | | | веќе видена

next