Долгогодишната соработка со фестивалот не е случајна, Renault на светско ниво е партнер на најголемите фестивали вклучувајки го Канскиот филмски фестивал и ...
сите 149 | | | веќе видена

Сето ова е направено со цел мотоциклот да добие поагресивен изглед. Моделот исто така има и гумен оклоп кај вилушката, преден штитник за кал како и светло кое ...
сите 2 | | | веќе видена

next