Не би ја нарекол најлошо чуваната тајна во мото индустријата во моментов, но фактот дека BMW ќе го претстави на пазарот новиот S1000RR како модел за сезоната ...
сите 2 | | | веќе видена

Колку еден нов модел може да биде оригинален и да се издвојува од напливот на слични по големина и по технологија конкуренти? Одговорот на поставеното прашање ...
| | веќе видена

Автомобилскиот сектор, кој во Турција со години наназад е водечки во извозот, во месец мај забележа пораст од 8% во однос на минатата година бележејки рекорден ...
сите 15 | | | веќе видена

next