Обновениот Kia Sportage, најпопуларниот SUV на македонскиот пазар, веќе се наоѓа во салоните на нашиот увозник. Во моделската 2019 година тој доаѓа со децентни ...
сите 4 | | | веќе видена

Не би ја нарекол најлошо чуваната тајна во мото индустријата во моментов, но фактот дека BMW ќе го претстави на пазарот новиот S1000RR како модел за сезоната ...
сите 2 | | | веќе видена

Колку еден нов модел може да биде оригинален и да се издвојува од напливот на слични по големина и по технологија конкуренти? Одговорот на поставеното прашање ...
| | веќе видена

next