Политиката на лажирање на податоците за емисијата на штетни гасови на дизел моторите, Volkswagen го чинеше цело богатство. Да, и ревидирање на сите развојни ...
сите 16 | | | веќе видена

Поскапувањата кои доаѓаат со секоја нова генерација на моделите стануваат општо прифатен принцип на однесување на производителите. Доволно е да се погледнат ...
сите 24 | | | веќе видена

Што ќе вози светот а што ние во поблиска и подалечна иднина! Под диктат на крупниот капитал, политичарите прецизно ја проектираа динамиката на одлуките со кои ...
сите 5 | | | веќе видена

Стручното жири за Избор на автомобил на годината во Македонија во рамки на своите активности за годинешниот избор ја објави листата на финалисти кои ќе ...
сите 2 | | | веќе видена

next