McLaren конечно го претстави наследникот на долго ненадминливиот, F1. Отсега најбрзото патничко возило од Вокинг ќе се вика, Speedtail . Пред да ги соопштиме ...
| | веќе видена

Необична креација со долго, во суштина описно име, е главниот адут со кој Honda се претставува на годинешното издание на 2018 Sema Show. Со тоа се дава одговор ...
| | веќе видена

Трките од Форумала 1 шампионатот сеуште се најгледаниот спорт во светот. За да остане на врвот на популарноста, за секоја натпреварувачка сезона организаторите ...
сите 2 | | | веќе видена

next