Во фаза кога се избрани пет финалисти, на Националното Жири за избор на Автомобил на годината во Македонија, му останува само уште финалното заедничко дружење ...
сите 15 | | | веќе видена

Првата генерација на Clio претставена во 1990 година за францускиот производител значеше целосно нов пристап во градење на градските возила. Тој концептот беше ...
сите 10 | | | веќе видена

Во 2019 година, Opel слави 120 години автомобилско производство – и со тоа полни 120 години со иновации за сите. Ова ја прави мобилноста достапна за многумина, ...
| | веќе видена

Д-р Владимир Чадиковски, „Мажот на годината за 2018“, е горд сопственик на сосема нов Volvo XC40 D4 со 190 КС, опремен со автоматски менувач, погон на сите ...
| | веќе видена

Акциски цени XC40 , кој беше прогласен за Европски автомобил на годината за 2018 ќе биде достапен со почетна цена која е поставена на 32.190 евра за моделот во ...
сите 3 | | | веќе видена

next