Српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ со полуфиналната победа над Џереми Шарди од 2-0 во сетови (7-6, 6-4) стигна до 800. успех во кариерата и се пласира во финале по ...
сите 110 | | | веќе видена

next