Денеска на фреквенцијата на 1ТВ официјално стартуваше новото шоу на популарниот Драган Вучиќ, насловено „Возење со Вучиќ“.Сега сигурно се прашувате: па какво ...
сите 3 | | | веќе видена

Вежбите на Криволак и муницијата со (наводно) осиромашен ураниум ќе ја светнат економијата, а богами и плуќите, порачува Министерството за комедија. Повеќе ...
| | веќе видена

Знаевме дека Бугарите баш и не патат од многу срам кога „позајмуваат“ од своите западни соседи, ама мислевме дека и покрај тоа што сакаат меѓу нас да нема ...
сите 3 | | | веќе видена

Ви се пее и сметате дека имате потенцијал за музичка кариера, а не ви се оди по Грандови, Фактори, Таленти, Вашите пет минути и други слични музички… шоуа? ...
сите 3 | | | веќе видена

Ако „фудбалот се врати дома“, тогаш по вечерашниве случувања следува дека дома му е Хрватска.Англија стартуваше фантастично со прекрасен гол од слободен удар ...
сите 40 | | | веќе видена

На толку многу материјал, да се направи видео во знак на благодарност до играчот кој во текот на 9 сезони во дресот на Реал Мадрид има постигнато 451 гол на ...
сите 176 | | | веќе видена

next