Сите оние кои често патуваат и посетуваат разни земји знаат дека голем ќеиф им прави на домаќините кога ќе проговорите барем зборче или фраза на нивниот јазик. ...
| | веќе видена

Денеска на фреквенцијата на 1ТВ официјално стартуваше новото шоу на популарниот Драган Вучиќ, насловено „Возење со Вучиќ“.Сега сигурно се прашувате: па какво ...
сите 3 | | | веќе видена

Вежбите на Криволак и муницијата со (наводно) осиромашен ураниум ќе ја светнат економијата, а богами и плуќите, порачува Министерството за комедија. Повеќе ...
| | веќе видена

Знаевме дека Бугарите баш и не патат од многу срам кога „позајмуваат“ од своите западни соседи, ама мислевме дека и покрај тоа што сакаат меѓу нас да нема ...
сите 3 | | | веќе видена

Ви се пее и сметате дека имате потенцијал за музичка кариера, а не ви се оди по Грандови, Фактори, Таленти, Вашите пет минути и други слични музички… шоуа? ...
сите 3 | | | веќе видена

next