Раста претепа човек, на бремената Ана Николиќ и се крена притисокот: Еве како изгледа претепаниот!

Српската јавност е изненадена од информацијата дека Стефан Ѓуриќ Раста заедно со четири мажи го претепал водителот Слободан Нешовиќ. До физичка пресметка дошло откако се скарале поради пари поради што Раста и неговите пријатели биле приведени на разговор во полициска станица. Раста изјави дека не дошло до физичка пресметка, но сега се појави фотографија од Нешовиќ на која има модринки на лицето. ...

⇐ DailyВистина ⇒