Заев во нови аудио бомби: Имам 8.5 милиони евра капитал, не ми се потребни ни Бранко ни луѓето на Бранко


„Бране капитал“ е името на каналот на платформата youtube на која се објавени две нови аудио бомби попладнево за претседателот на СДСМ Зоран Заев. Бомбите, ...
| | веќе видена | слични

РЕТОРИКАТА МЕЃУ ЛИДЕРИТЕ НА ПАРТИИТЕ СЕ ВЖЕШТУВА Нова „бомба“ се појави денес во која претседателот на СДСМ, Зоран Заев ги коментира албанските гласови. Заев ...
| | веќе видена | слични

Две нови аудио бомби се објавени на Јутјуб. На едната од нив се слуша разговорот меѓу Гордана Јанкулоска и Антонијо Милошоски од ВМРО-ДПМНЕ, во кој тие ...
| | веќе видена | слични
2 копии

ДУИ не вредат пет пари на пазарот на гласови. Тоа е мојот став денес, беше мој став и тогаш, во времето кога е снимен разговорот објавен денеска. Имаа 20 ...
| | веќе видена | слични

Во меѓувреме лидерот на СДСМ Зоран Заев, во интервју за тв 24 не ја негираше автентичноста на бомбите. Според него времето е најдобар демант на ваквите ...
| | веќе видена | слични

Новата снимка меѓу Зоран Заев и непознат глас, објавена денеска на Јутјуб под наслов „Лагите на Заев. Непознатиот глас му вели на Заев а „Шиптарите“ веќе ви ја ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Протестите во Либан поради големата експлозија во Бејрут продолжија и вечерва, иако Владата на Хасан Диаб си даде оставка. Протестите во Либан започнаа само ...
сите 650 | | | веќе видена

ЗАЕВ И АХМЕТИ НЕ СЕ ДОГОВОРИЈА Разговорите продолжуваат, изјави попладнево Зоран Заев, лидерот на СДСМ по средбата со Али Ахмети, претседателот на ДУИ во ...
сите 241 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 124 | | | веќе видена

Течат последните неколку дена во кој претседателот Пендаровски треба да го даде мандатот за формирање на влада согласно резултатите од изборите на 15 јули. ...
сите 322 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Заев во нови аудио бомби: Имам 8.5 милиони евра капитал, не ми се потребни ни Бранко ни луѓето на Бранко

Од:
До кого (е-маил):
Порака: