Заев за тв24: Мијалков е осуден и против него има неколку постапки, никаков договор немало


Во меѓувреме лидерот на СДСМ Зоран Заев, во интервју за тв 24 не ја негираше автентичноста на бомбите. Според него времето е најдобар демант на ваквите ...
| | веќе видена | слични
2 копии

На Јутуб се појавија снимки на кои се слушаат гласовите на високи функционери на една владеачка партија кои не бираат метод и начин како да дојдат до глас ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Колку многу зборуваше Заев за бројчаникот што ќе го поставел на порта Македонија. Им ветуваше на граѓаните дека таму ќе им пласира некои бројки, но денес ...
| | веќе видена | слични

На неколку часа пред изборниот молк во „герила“ акција на Порта „Македонија“ во центарот на Скопје е поставен импровизиран бројчаникот на кој стои бројката 6 ...
| | веќе видена | слични

Не сум имал никакви тајни договори со Сашо Мијалков, изјави вечерва во Само интервју на Канал 5 лидерот на СДСМ за дел од бомбите кои во предизборниот период ...
| | веќе видена | слични

Конечно, цела јавност гледа како звучи сечено-лепено, реагираат од СДСМ по објавената аудио-снимка од 12 минути со гласот на Зоран Заев во која се споменува ...
| | веќе видена | слични

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Димче Арсовски, на прес-конференција го објави аудио-записот што денеска беше споделен на „Јутуб“, за се однесува на претседателот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Конечно слушнавме како звучи сечено-лепено, ама заборавиле да го исечат она марш на претседателот Зоран Заев, велат од СДСМ по објавувањето на аудио-запис од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на Собранието, Талат Џафери во емисијата „10 МИНУТИ“ на ТВ21 истакна дека според Деловникот, неуставно е доделувањето на мандат без да има избран ...
сите 654 | | | веќе видена

Организацијата вели дека дека пристапот до вода, образование, здравствена заштита, како и до домовите, би можел да биде ограничен Најмалку три деца се убиени, ...
сите 641 | | | веќе видена

СДСМ ги продолжува сериозните разговори за формирање стабилно парламентарно мнозинство и за владина коалиција со полн, четиригодишен, стабилен мандат. Новата ...
сите 143 | | | веќе видена

УШТЕ НЕМА ДОГОВОР ЗА ВЛАДА Христијан Мицкоски, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, на денешната прес-конференција, одговарајќи на новинарско прашање, рече дека имал само ...
сите 124 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 72 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Заев за тв24: Мијалков е осуден и против него има неколку постапки, никаков договор немало

Од:
До кого (е-маил):
Порака: