Мицкоски: Сите се загрижени што ВЛАДАТА НЕМА КОМПАС како да се справи со последиците од ПАНДЕМИЈАТА


Граѓаните се загрижени бидејќи Владата нема јасен план и стратегија за справување со економскмите последици како резултат на пандемијата на коронавирусот, ...
| | веќе видена | слични

„Државата, сите институции се силно посветени на справување со здравствените и економски последици од коронавирусот. Само Христијан Мицкоски е посветен на ...
| | веќе видена | слични

Само Христијан Мицкоски е посветен на партиски интереси и тера политикантство. Дури и во ваква кризна состојба, Мицкоски не може да престане со лицемерието и ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот фејсбук профил исрази благодарност до сите оние кои се во првите редови во борбата со коронавирусот.Сите ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Политиканството и партискиот маркетинг за Мицкоски се поважни од здравјето на граѓаните. Мицкоски е поголем лажго и од Никола Груевски, излегува на прес ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Политиканството и партискиот маркетинг за Мицкоски се поважни од здравјето на граѓаните,реагираат од СДСМ на прес конференцијата на лидерот на ВМРО–ДПМНЕ, ...
| | веќе видена | слични
3 копии

И во најголемата здравствена криза Христијан Мицкоски продолжува да шири политикантство и дезинформации, да работи против интересите на државата и здравјето на ...
| | веќе видена | слични

Од СДСМ излегоа со соопштение во кое го обвинуваат Христијан Мицкоски за ширење политикантство и дезинформации и работење против интересите на државата и ...
| | веќе видена | слични

Додека целата држава, институциите, граѓаните, службениците, сите бескомпромисно се борат против коронавирусот, фрустрираниот Мицкоски очајно шири лажни вести ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Според најновите податоци на Институтот за јавно здравје, досега во земјава од коронавирусот се починати 151 пациент. Таа институција ги објави најновите ...
сите 556 | | | веќе видена

Три дена главна тема во медиумите е што јадел лидерот на опозицијата во кафеана. Поразително, коментира Драган Ковачки, кандидат за пратеник од редовите на ...
сите 210 | | | веќе видена

Потпретседателот на СДСМ, Мухамед Зекири, кој заедно со својата сопруга и 3 месечното бебенце, пред три дена беа хоспитализирани, поради корона вирусот, се во ...
сите 152 | | | веќе видена

Неколку километри оддалечени, со различни аршини од владата, Скопје и околијата живеат во два различни светови. Скопаката наслеба Чаир која има најмногу жители ...
сите 174 | | | веќе видена

„Негативна“, ова го објави на својот фејсбук профил новинарката Душица Мрѓа, откако гостин во нејзината телевизиска емисија беше потпретседателот на СДСМ, ...
сите 272 | | | веќе видена

Градоначалникот на Лос Анџелес, Ерик Гарсети, изјави дека од синоќа се укинува полицискиот час што во градот беше воведен од минатата недела. Полицискиот час ...
сите 185 | | | веќе видена

Професорката Мирјана Најчевска им порачува на Албанците во земјава дека треба на следниве избори да го столчат ДУИ, а ако не ќе останат заглавени на подолг ...
сите 79 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски: Сите се загрижени што ВЛАДАТА НЕМА КОМПАС како да се справи со последиците од ПАНДЕМИЈАТА

Од:
До кого (е-маил):
Порака: