„Ми јадеше од рацете…“ Непријатни детали од врската на Вуди Ален и посвоената ќерка на неговата поранешна љубов

Мемоарите на Ален „Apropos of Nothing“ се посветени на 49-годишната Сун Ји, со која и денес е во брак. – За најдобрата Сун Ји. И дозволив да ми јаде од рацете ...
| | веќе видена | слични

 Изгледа дека холивудскиот заводник Ричард Гир е сопругот што би го посакала секоја жена. Ричард и сопругата Алехандра Силва се венчаа во 2018-та, и иако на ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Таа има 37 години, а тој има 71 година. Тие неодамна добија бебе. Тие се сакаат и не ја кријат својата среќа. На прашањето дали е исплашена од разликата во ...
| | веќе видена | слични

Дали знаете што имаат заедничко Меланија и Доналд Трамп, Емануел и Бригита Макрон, Дражен Жериќ Жера и неговата сопруга Барбара и Жељко Бебек и неговата ...
| | веќе видена | слични

Снимањето на филмот „Г-н и Г-ѓа Смит“, беше моментот кога актерот Бред Пит и Анџелина Џоли се зближија, а тој ја изневери сопругата Џенифер Анистон по што ...
| | веќе видена | слични

Американската актерка Анџелина Џоли (44) и нејзиниот колега Бред Пит (56), повеќе не се заедно, но нивната љубовна приказна и понатаму фасцинира, па луѓето ...
| | веќе видена | слични

 Можеби слушаме многу малку за децата на Бред и Анџелина, но јасно е дека се навистина блиски со нивната мајка. После разделбата на познатиот пар, Анџелина ...
| | веќе видена | слични

 Отворените врски и бракови се сè уште табу тема, но некои познати личности не се плашат јавно да признаат дека претпочитаат неконвенционална љубовна врска во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Тепачите од Штип обвинението ќе го чекаат во затворот во Куманово. Судија на претходна постапка го прифати барањето на штипското обвинителство насилниците од ...
сите 175 | | | веќе видена

Охрид, 3. април 2020 (Inpress) – Семејството на почината 37-годишна родилка Фатиме Бајрам од Охрид обвинува дека дежурните гинеколози од охридската болница не ...
сите 262 | | | веќе видена

Европската унија подготвува економски план за развој на земјите од Западен Балкан што ќе биде претставен на Самитот ЕУ-Западен Балкан што треба да се одржи во ...
сите 360 | | | веќе видена

Утре и задутре повеќе полиција на улиците. Полицискиот час во сабота и недела започнува од 16 часот и трае до утре дента до пет наутро. Минатиот викенд МВР ...
сите 568 | | | веќе видена

Новиот објект за хирургија во Охрид ќе функционира како болница за заразени од коронавирус, а во Куманово ќе се прави стручна проценка дали да се воведе ...
сите 30 | | | веќе видена

Во вторникот остварив телефонски разговор со премиерот на Република Словенија и лидер на нашата сестринска партија СДС, Јанез Јанша. Разменивме мислења и ...
сите 91 | | | веќе видена

Во ова тешко време кога сите се соочуваме со последиците од коронавирусот, државата прави се да се спаси секое едно работно место, секоја компанија и да ...
сите 326 | | | веќе видена

Лицитирањето на суми за буџетската дупка ги загрозува македонските позиции пред странските но и домашните кредитори, изјави во „Вин Вин“ на Телма, поранешниот ...
сите 117 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Ми јадеше од рацете…“ Непријатни детали од врската на Вуди Ален и посвоената ќерка на неговата поранешна љубов

Од:
До кого (е-маил):
Порака: