Кејти Холмс ја откри тајната која сите сакаат да ја знаат!

Том Круз секој Божиќ ја прави истата работа, а неговите пријатели велат дека го обожуваат тој негов мал обичај. Актерката Коби Смалдерс, на публиката ѝ е ...
| | веќе видена | слични

Актерката Коби Смалдерс, најпозната по улогата на Робин во хумористичнaта серија „How I Met Your Mother“, беше гостинка во емисијата на американскиот комичар ...
| | веќе видена | слични

Како и сите деца од нејзината генерација, и таа едвај чекала во недела да гледа „Отпишани“. Го обожавала Проле и не можела да претпостави дека еден ден ќе има ...
| | веќе видена | слични

Познатиот актер Џејмс ван дер Бик, на публиката најмногу ѝ е познат по улогата во хит тинејџерската серија “Dawson's Creek“, а во емисијата “Танц со ѕвездите“ ...
| | веќе видена | слични

Холивудскиот актер Орландо Блум и популарната пејачка Кејти Пери се верија за Валентајн, но уште не го потврдија датумот за венчавка. 42-годишниот актер е ...
| | веќе видена | слични

Останато

Уште неизгласан Законот за попис во собранието опозицијата во предупредувачка акција за собирање на он лајн потписи за негово повлекување, но и најава за ...
сите 534 | | | веќе видена

Коалицијата „Маргини“ бара Собранието итно да го изгласа новиот состав на Комисијата за спречување и заштита од дискриминација (КСЗД) за да може да почне со ...
сите 204 | | | веќе видена

Блокирани улици, проверка на возила, забрана за движење - САД во состојба на зголемена готовност во последните денови од претседателствувањето на Доналд ...
сите 503 | | | веќе видена

Сигурно бил свесен дека може да биде уапсен. Оттука, враќањето на Алексеј Навални во Москва беше екстремно храбар чекор. Сепак, тешко дека тоа ќе може да ја ...
сите 96 | | | веќе видена

Бугарија ја направи темата за проширувањето крајно видлива во Европската унија, но се покажа дека е невозможно во оваа фаза да каже „да“ за рамката за ...
сите 225 | | | веќе видена

Откако македонските одбојкари ја победија Турција и вторпат се пласираа на Европското првенство, многумина го издвоија примачот Александар Љафтов како еден од ...
сите 65 | | | веќе видена

До овој викенд вакцинирани се околу 46 000 граѓани во Хрватска, а 80 од нив имаат претежно лесни несакани ефекти, изјави Алемка Маркотиќ, директорка на ...
сите 588 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кејти Холмс ја откри тајната која сите сакаат да ја знаат!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: