Нервозни црева? Еве како да се ослободите од овој проблем


Еден од најчестите совети за слабеење е оној: “Не јади по 18 часот”. Меѓутоа, експертот за слабеење, проф. д-р Дејна Ханс, вели дека во тоа нема ништо точно и ...
| | веќе видена | слични

Д-р Емир Солаковиќ советува што според него е најдобар појадок за жени, а кој за мажи. -Јас се будам околу пет и пол, доволно ми се 6 часа за да се наспијам. ...
| | веќе видена | слични

Кралицата Летиција многу често се наоѓа на врвот на листата на најдобро облечените жени. Таа открива дека својот изглед го должи на вежбањето и на здравата ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

ВМРО-ДПМНЕ и многу луѓе кои не се партиски определени денеска повторно протестираа и побараа оставка на Заев и слобода на народот. Тие заедно побараа Заев да ...
сите 333 | | | веќе видена

Ако догодина буџетските корисници заклучно првото тримесечје не реализираат најмалку 15 проценти од планираните капитални расходи, до второто најмалку 40 ...
сите 160 | | | веќе видена

Новинарот Џеф Мејсон го испровоцира Доналд Трамп со прашањето дали ќе го признае Џо Бајден за претседател.„Ќе биде тешко да се признае неговата победа, бидејќи ...
сите 187 | | | веќе видена

Во Албанија во последното деноноќие регистрирана е висока бројка на новозаразени, оздравени но и починати од последици од Ковид-19. – Во изминатите 24 часа од ...
сите 83 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нервозни црева? Еве како да се ослободите од овој проблем

Од:
До кого (е-маил):
Порака: