Михајловиќ излезе од болница и упати видео порака


Синоќа се одигра спектакл помеѓу легендите на Болоња и легендите на Реал Мадрид по повод 110 годишнината од формирањето на италијанскиот клуб. Во дресот на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Србинот не бил на стадионот за време на натпреварот на легендите на клубот. Тренерот на Болоња, Синиша Михајловиќ, преку видео порака им се обратил на своите ...
| | веќе видена | слични

Болоња слави 110 од своето постоење и по тој повод организираше ревијален натпревар со легендите на Реал Мадрид. Кај домаќинот се појавија славните Роберто ...
| | веќе видена | слични

Српскиот стратег Синиша Михајловиќ со видео порака се обрати до сите фудбалски фанови ширум светот. Тренерот на Болоња кој неодамна го заврши вториот циклус од ...
| | веќе видена | слични

Српскиот стратег Синиша Михајловиќ беше пуштен од болницата откако го заврши вториот циклус на хемотерапија. Имено, пред неколку месеци на Михајловиќ му беше ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Се сретнав со родителите кои протестираа пред Владата. Заедно со министерката Шахпаска разговаравме за нивните барања кои ќе бидат разгледани на следната ...
сите 310 | | | веќе видена

Новите неделни случаи на новиот коронавирус во Европа го надминаа бројот на заразени од пикот во март, соопшти Светската здравствена организација.Регионалниот ...
сите 866 | | | веќе видена

Би потсетил дека ВМРО-ДПМНЕ имаше три барања по однос на овие протести, првото барање да се снижи цената на струјата која што е навистина скапа во однос на ...
сите 202 | | | веќе видена

„Ивнинг пост", дневен весник од Нов Зеланд, на 27 мај 1903 година од својот дописник од Цариград јави дека е убиен креаторот на Македонската револуционерна ...
сите 98 | | | веќе видена

Скопје, 18. септември 2020 (ИНПРЕС) – Наставата со физичко присуство можно е да не почне на 1-ви октомври, но онлајн наставата сигурно ќе почне на тој ден, ...
сите 184 | | | веќе видена

„Денеска јавноста сведочеше на уште еден очаен обид на Христијан Мицкоски преку таканаречен протест да си ја спаси фотелјата во белиот дворец. Граѓаните одамна ...
сите 143 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Михајловиќ излезе од болница и упати видео порака

Од:
До кого (е-маил):
Порака: